Contact Now
InternalSmallGridSize : 15mm(长)*22mm(宽)*16mm(高)
ResistanceRange : 1.0Ω~10.0MΩ常用128种阻值
Encapsulation : 0805
ProductShellSize : 280mm(长)*210mm(宽)*40mm(高)
Specifications : 128values*100pcs
NumberOfChipCapacitors/Resistors(Type) : 128
NumberOfSmdComponents : 100
NumberOfCells : 128
Description : 128values*100pcs 100 Resistor Kits RoHS
Mfr. Part # : R08E24-100
Model Number : R08E24-100
Contact Now
Product Overview
Product Attributes
  • Brand: Analog Technologies, Inc.
  • Product Line: Super Surface Mount Resistor Kits
  • Resistor Type: Surface Mount Resistors (SMT)
  • Tolerance: 1%