Durable SJK 6N30000G33YC Module Designed Precision Engineering and Electronic Equipment Solutions
Contact Now
Frequency Stability : ±30ppm
Voltage - Supply : 3.3V
Operating Temperature : -40℃~+85℃
Frequency : 30MHz