TE Schaffner FN7563-200-M10 DC Feedthrough Capacitor Suitable for High Frequency EMI Noise Reduction
Contact Now
Nominal Capacitance : 4.7uF
Operating Temperature : -40℃~+100℃
Voltage Rating : 650V
Tolerance : ±20%
DC Resistance(DCR) : 0.14mΩ
Current Rating : 200A
Description : 4.7uF ±20% 0.14mΩ Through Hole Feed Through Capacitors RoHS