Contact Now
  • 1
Nominal Capacitance : 100nF
Operating Temperature : -40℃~+100℃
Voltage Rating : 650V
Tolerance : ±20%
DC Resistance(DCR) : 0.62mΩ
Current Rating : 16A
Description : 100nF ±20% 0.62mΩ Through Hole Feed Through Capacitors RoHS